Jandarma’dan “kaçak içki” denetimi

Bu haber 20 Temmuz 2013 - 10:12 'de eklendi ve 1.055 kez görüntülendi.

jandarmaickidenetimi121336541321Muğla İl Jandarma Komutanlığı Ula ve Marmaris ilçelerinde son 2 ayda son kullanma tarihi geçmiş yaklaşık 30 bin adet içki ele geçirilmesinin ardından eğlence mekânlarında denetim uygulaması yaptı.
Haber Merkezi
Muğla İl Jandarma Komutanlığı Ula ve Marmaris ilçelerinde son 2 ayda son kullanma tarihi geçmiş yaklaşık 30 bin adet içki ele geçirilmesinin ardından eğlence mekânlarında denetim uygulaması yaptı. Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Şuçlarla Mücadele ekipleri ile Ula İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Muğla’nın turizm merkezlerinden Akyaka’da Sağlık ve Tarım Müdürlüğü ekiplerinin de katılımı ile “Kaçak İçki” denetimi yapıldı.
Yetkililer, jandarma ekiplerince Ula ve Marmaris ilçelerinde son 2 ayda son kullanma tarihi geçmiş yaklaşık 30 bin adet içki ele geçirilmesinin ardından denetimlere ağırlık verildiğine işaret ederek, “Denetimler özellikle alkollü içki ve tütün satışı yapılan eğlence mekânları, restaurant ve tur teknelerinde yapıldı. Denetimlerde işletme sahipleri kaçak içki konusunda bilgilendirildi” dedi.
Gece boyunca yapılan denetimler hakkında bölgede tatil yapan turistlere bilgi verildi. Yapılan son denetimlerde kaçak içkiye rastlanmadığı öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.