Jandarmadan hastane ziyareti

Bu haber 17 Haziran 2014 - 0:08 'de eklendi ve 1.024 kez görüntülendi.

jandarmaJandarma Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Muğla Jandarma Alay Komutanlığı tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan hastalara ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret esnasında Jandarma Yüzbaşı Mustafa Koçyiğit ve eşi Fatma Koçyiğit Yeni Doğan Ünitesi’nde bebeklere zıbın hediye ettiler.

Cem Durna

Jandarma Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Muğla Jandarma Alay Komutanlığı tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan hastalara ziyaret gerçekleştirildi.

Muğla Jandarma Alay Komutanlığı’nda görevli Jandarma Yüzbaşı Mustafa Koçyiğit eşi Fatma Koçyiğit, Jandarma Kıdemli Başçavuş Kamil Küçük eşi Aysun Küçük ile Jandarma Kıdemli Başçavuş Burhan Soydan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya gelen bebekleri ziyaret etti. Ziyarette Gamze-Tarık Erdan çiftinin kızı Ece Su’ya ve diğer yeni doğan bebeklere, üzerinde ‘Jandarma 175 yaşında’ yazılı zıbın hediye etti.

Koçyiğit, ailelere ziyaret hakkında bilgi verirken, Anne Gamze Erdan ise, “Jandarma’nın ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kızımızın böyle güzel bir günde doğması ise bizi ayrı mutlu” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.