Jandarma sevgi evi çocuklarını ağırladı « Hamle Gazetesi

Jandarma sevgi evi çocuklarını ağırladı

Bu haber 07 Haziran 2016 - 1:22 'de eklendi ve 542 kez görüntülendi.

JANDARDMA SEVGİ EVİ ÇOCUKLARINI AĞIRLADI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI’NIN 177. YILI KAPSAMINDA MUĞLA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI İLE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİNDE SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARA ÇEŞİTLİ HEJandarma Genel Komutanlığı’nın 177. yılı kapsamında Muğla İl Jandarma Komutanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğinde sevgi evlerinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Haber Merkezi

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluşunun 177. yılı anısına Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliği ile Menteşe, Yatağan ve Kavaklıdere’de sevgi evlerinde kalan çocuklara askeri gazinoda yemek ikram edildi.
Askeri gazinodaki etkinliğe Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu askeri personel ve çocukların ebeveynleri katıldı. Yemek sonrası İl Jandarma Komutanlığı tarafından alınan hediyeler çocuklara verilirken, etkinlik kapsamında ‘Ceza’ isimli iz takip köpeği çocuklara gösteri amaçlı sunum yapıldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.