Jandarma Akyaka’da denetimlerini arttırdı 

Bu haber 14 Ekim 2016 - 0:16 'de eklendi ve 792 kez görüntülendi.

JANDARMA AKYAKA’DA DENETİMLERİNİ ARTTIRDI ULA İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI AKYAKA VE KARABÖRTLEN MAHALLELERİNİN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA KİMLİK KONTROLLERİNİ ARTTIRIRKEN, ULA KAYMAKAMI ALİ YILMAZ EKİPLERİN ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ.Ula İlçe Jandarma Komutanlığı Akyaka ve Karabörtlen Mahalleleri’nin giriş ve çıkışlarında kimlik kontrollerini arttırırken, Ula Kaymakamı Ali Yılmaz ekiplerin çalışmalarını denetledi.
Muğla’nın en önemli günübirlik turistik Mahallesi Akyaka’da Ula İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Akyaka Jandarma Karakol ekipleri ve İl Jandarma Komutanlığı’ndan narkotik köpek Engel araçlarda uyuşturucu madde aradı. Mahallenin giriş ve çıkışlarında trafik, kimlik ve diğer asayiş olaylarına karşı denetim yapıldı.
Akyaka Mahallesi girişinde mahalleye giriş yapan tüm araç sürücülerinin kimlik ve sürücü belgesinin yanında Muğla İl Jandarma Komutanlığı emrindeki narkotik köpek Engel araçlarda uyuşturucu madde aradı. Ula İlçe Jandarma ekipleri Karabörtlen mahallesinde de denetimlerini eş zamanlı sürdürdü. Karabörtlen Mahallesindeki denetimlerde İl Jandarma Komutanlığı emrindeki Bomba arama Köpek timinden ‘Ceza’ isimi köpek de yer aldı.
Akyaka ve Karabörtlen Mahallelerinde Merkez ve Akyaka Jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimleri Ula Kaymakamı Ali Yılmaz yerinde izledi. Ula İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mesut Yılmaz’ın da eşlik ettiği denetimlerde sürücüler uyarıldı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.