İzgören Marmaris’te

Bu haber 26 Ocak 2013 - 19:54 'de eklendi ve 1.285 kez görüntülendi.

Marmaris Ticaret Odası tarafından organize edilen ‘Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı’ başlıklı seminer Grand Yazıcı Mares Hotel’de gerçekleşti.

İzgören Akademi kurucusu Ahmet Şerif İzgören tarafından verilen ‘Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı’ başlıklı konferansa Marmaris’teki işadamları ve halk ilgi gösterdi. Marmaris Ticaret Odası tarafından düzenlenen konferans öncesi bilgi veren Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, “Bir filiz dikmekten ziyada onu, o iklimde yetiştirmenin, büyütmenin ve korumanın aynı derecede önemli. Marmaris Ticaret Odası olarak üyelerimizin istekleri ve önerileri doğrultusunda benzer seminer ve eğitimler düzenlemeye devam edeceğiz” şeklinde belirten Baysal, Akreditasyon ve ISO 9001:2008 Kalite sürecinde yapılan anketlerin önemli olduğunu vurguladı. Sürecin sadece üye ve çalışan memnuniyeti ile yöneticilerden talepleri üzerine kurulduğunu ve üyelerin desteğinin çok önemli olduğunu belirtti.

Seminerde konuşan Ahmet Şerif İzgören işletmelerin büyümesine yönelik tüyolar vererek, işletme sahiplerine uyarılarda bulundu. Aklın ve sevginin bir olduğu işletmelerin gelecek planlarını daha iyi yapabilecekleri üzerinde duran İzgören, çalışanlarının memnuniyetini sağlayanların kriz ortamlarını daha iyi yönetme becerisine sahip olacaklarını dile getirdi. Büyümenin, sürdürülebilir olmanın en önemli şartının çalışanların mutluluğu olduğuna işaret eden Ahmet Şerif İzgören “Birine bir iş yaptırdığınız zaman o kişinin alın teri soğumadan ücretini ödeyiniz” sözünü esas alan bir yöneticinin firmanın geleceğini garanti altına alabileceğini dile getirdi. Geciken her maaşın personel içerisinde huzursuzluğa bunun da performansın düşmesine neden olduğunu vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.