İYİ Partililer Menteşe’de buluştu « Hamle Gazetesi

İYİ Partililer Menteşe’de buluştu

Bu haber 24 Aralık 2018 - 1:52 'de eklendi ve 677 kez görüntülendi.

Muğla İYİ Parti tarafından il başkanlığının kuruluşunun 1’inci yıl dönümünde tüm ilçe teşkilatlarının katılımı ile birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Muhittin Direk

Muğla İYİ Parti tarafından il başkanlığının kuruluşunun 1’inci yıl dönümünde tüm ilçe teşkilatlarının katılımı ile birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Programda konuşma yapan İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin, “22 Aralık Muğla İl Teşkilatımızın yıldönümü. Aynı zamanda bu yemekle teşkilatımızı tanıştıracağız. Henüz bir yılımızı tamamlamamıza rağmen, İYİ Parti 24 Haziran seçimleri sonucunda 43 milletvekili ile TBMM’de yerini aldı. Muğla’dan da partimiz 1 milletvekili çıkarmıştır. Vekilimiz mecliste Muğlamız için mücadele etmektedir. Tüm vekillerimiz milletimizin dertlerini önergeler ile kanun teklifleri ile meclise taşıyor” dedi.

Gezgin iktidarı eleştirdiği konuşmasının devamında, “Biliyorsunuz mecliste red ittifakı kuruldu. FETÖ’nün, Tunceli’de donan askerlerin, TC ibaresinin tabelalardan çıkarılmasının araştırılmasını istiyoruz hayır diyorlar. Bunun gibi birçok konu var ve bunları milletimiz görüyor. Problemler her yönde kendisini gösteriyor. Yandaş olmayanlar ise her türlü baskı ile karşı karşıya kalıyorlar. Fakat umutsuzluğa kapılmak yok. Çünkü Türkiye’de milleti için çalışan ‘İyi’ler var. İYİ Parti hem ülke genelinde, hem de Muğla İl Teşkilatı olarak ilimizde, şartlar ne olursa olsun hemşerilerinin huzuru ve mutluluğu için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edecektir” diye ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.