İYİ Parti’den Hamle’ye ziyaret

Bu haber 12 Şubat 2019 - 1:32 'de eklendi ve 1.051 kez görüntülendi.

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Ayçin Evgeç Dalkılıç Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Muhittin Direk

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Ayçin Evgeç Dalkılıç Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

İYİ Parti Menteşe Belediye Başkanı Ayçin Evgeç Dalkılıç, Belediye Meclis Üyesi Adayları Deniz Ekinci, Kazım Toprak, Gülgün Çolakoğlu, Bilal Ataseven, İYİ Parti yönetim Kurulu üyeleri Selma Doğan, Sabahattin Binay, Sibel Uzdil ve partililer Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan İYİ Parti Menteşe Belediye Başkanı Ayçin Evgeç Dalkılıç, “Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Muğla Menteşe Belediye Başkanı Adayı olarak yola çıktık. Seçim çalışmalarına başladık önümüzdeki günlerde çok güzel kampanyalarımız projelerimiz var. Muğla’nın bir kızı olarak, doğma büyüme Muğlalıyım. Menteşe’de yaşayan herkese hizmet etmek için var gücümle çalışacağım. Ülkemizin geldiği bu noktada ki durumu herkesi bir vefa borcuna sevk ediyor. Muğla’nın sosyo kültürel anlamında eksiklerimiz yapılması gerekenler teknik belediyecilik anlamda yapılması gereken tüm çalışmaları güçlü kadromuzla elimizden geleni yapacağız. İlimize güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. Muğlamıza öne çıkaracak İYİ Belediyeciği Muğlamıza getireceğiz. İYİ Parti olarak demokrat, yenilikçi, Atatürkçü, çağdaş bir partiyiz. Muğlamızda aynı yapıya sahip. Birlik ve beraberlik içerisinde Menteşe’ye layık olduğu yere daha güzeline yaşanabilir bir kent hale getirmek için var gücümüzle çalışacağız bu güç bizde var” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Öncelikli olarak nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Seçimlerde aday olmak, cesaret ister emek ister, bu bakımdan dolayı sizi kutluyorum. Genel başkanınız, il başkanı ve Menteşe Belediye Başkan adayının kadın olması enteresan. Umarım sorunların çözümünde teknik çözümlerde üretebilirsiniz. Muğlalılar bu özelliklerinizi değerlendireceklerdir. Seçimin Muğlamıza ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.