İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Cahit Karaöz: Türkiye’nin İyi Parti’ye ihtiyacı var « Hamle Gazetesi

İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Cahit Karaöz: Türkiye’nin İyi Parti’ye ihtiyacı var

Bu haber 15 Mayıs 2018 - 11:13 'de eklendi ve 798 kez görüntülendi.

Doğruyol Partisi İl başkanlığından istifa ederek İYİ Parti Muğla Milletvekili aday adayı olan Cahit Karaöz Türkiye’nin aydınlık yarınları için İYİ Parti’ye ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Muhittin Direk

Doğruyol Partisi İl başkanlığından İstifa ederek İYİ Parti Muğla Milletvekili aday adayı olan Cahit Karaöz bir basın açıklaması düzenledi.

Türkiye’nin aydınlık yarınlar için İYİ Parti’ye ihtiyaç duyduğunu söyleyen Milletvekilli aday adaylığını Cahit Karaöz, “Ülkenin içinde bulunduğu durum dolayısıyla erken seçim kararı alındı ve İYİ Parti de seçim startında ülkenin umudu ve güneşi olarak halkın gönlünde her geçen gün daha fazla yer ediniyor. İYİ Parti olarak bu süreç içerisinde ülkenin içinde bulunduğu duruma ortak çözüm üreten bir parti olduğunu gördüm bende elimizden geldiği kadar çözüm üretici yol göstermeye gayret edeceğim. Neden milletvekili adayı oldum diye bakılacak olursa huzur için adayım, insanların kandırılmasına dur demek için adayım, ekonomik istikrar için adayım. Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkmak, tek adam sultasının kaldırılması için, parlamenter sisteme yeniden işlerlik kazandırmak için, tam bağımsızlık yargı için, memleketim Muğla’ya hizmet için İYİ Partiden aday adayı oldum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.