İyi Parti Menteşe teşkilatı yemekte buluştu

Bu haber 09 Ocak 2018 - 12:49 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

İYİ Parti Menteşe Kurucu ilçe Başkanı Av. Muhsin Erdem İlçe Yönetim Kurulu üyeleri tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya İYİ Parti Menteşe İlçe Yönetim Kurulu adayları ve Muğla Kurucu İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ katıldı.

Muhittin Direk

İYİ Parti Menteşe Kurucu ilçe Başkanı Av. Muhsin Erdem İlçe Yönetim Kurulu üyeleri tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya İYİ Parti Menteşe İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Muğla Kurucu İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ katıldı.

İYİ Parti Menteşe kurucu İlçe Başkanı Muhsin Erdem : ‘‘İYİ  Partimiz İlçelerimizin büyük çoğunluğunda kuruluşunu tamamlamıştır. Menteşe ilçesi olarak  da yönetim kurulu adaylarımızı belirledik. Yönetimimizde ev hanımından tutunda, inşaat ustası, esnaf, emekli öğretmen, emekli hemşire, turizmci, emlakçı, sigortacı, avukat, emekli hakim, bankacı, yönetici, şoför  olmak üzere toplumun her kesimine hitap eden ve Göktepe köyünden Denizova köyüne, Yerkesik mahallesinden Bayır mahallesine kadar hemen hemen her mahallede partimizin sesini duyuracak ve halkımızın sorunlarını bize taşıyacak kişilerden olmasını özen gösterdik. Yönetim Kuruluna katılmak ve partimize üye olmak için birçok kişiden talep geldi fakat yönetim Kurulumuz sınırlı sayıda olduğu için, adaylarımızı seçerken, her kesimden ve her mahalleden bir kişi olmasını özen gösterdik. Diğer arkadaşlarımızı da inşallah önümüzdeki günlerde farklı yerlerde görev verip, kuruluşumuzu resmi olarak tamamladıktan sonra üye kayıtlarımız hızla başlayacaktır.

İYİ Partimiz , ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarına hızla sürdürmekte olup, ilimizde de tüm ilçeler teşkilat oluşumunu hemen hemen tamamlamıştır. İYİ parti olarak baraj sorunuyla ilgilenmiyoruz. Ülkemizin genel, Muğla ilimizin yerel yönetimine talibiz. Yine yerelde, milletimizin yediği kazıklar yetmiyormuş gibi Menteşe ilçesi ve birçok ilçemizde duba diken yolları köstebek yuvasını çeviren, konut ve imar sorununu yıllardır çözüm getirmeyip 35 m2 bir apartman dairenin fiyatının 250.000 TL nin üzerine çıkmasına ve 100 m2 bir dairenin kirasının 1.500 TL olmasına sebeb olan ,CHP belediyesi yönetimine de mahkum değildir. Olmamalıdır. İYİ Parti olarak gerek yerelde, gerekse ülke genelinde sadece vatandaşa hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de insanlarımızı ötekileştirmeden, kul hakkı yemeden ve yedirtmeden hizmet etmeyi amaç edineceğiz. İYİ Parti olarak kapımız ; vatanını ,milletini seven her siyasi görüşten iyi niyetli insanlarımıza açıktır. Yeterki; partimize gelen her kişi kul hakkı yememeyi amaç edinsin” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.