İyi Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Öztürk’ten Muğla’ya ziyaret « Hamle Gazetesi

İyi Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Öztürk’ten Muğla’ya ziyaret

Bu haber 07 Mayıs 2019 - 1:27 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.

İYİ Parti Gençlik Genel Başkanı Burak Öztürk ve beraberindeki heyet ile birlikte Muğla İl Teşkilatı’na ziyaret etti.

Muhittin Direk

İYİ Parti Gençlik Genel Başkanı Burak Öztürk ilk olarak İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’a ziyaret ederek programını anlattı. İYİ Parti’nin muhalefet değil, iktidar alternatifi olduğunu belirten Başkan Öztürk, ”Biz seçim çalışmalarını bugünden başlatıyoruz. Hedefimiz iktidardır. Çalışmalarımız aralıksız sürecek. 3 ay sonra tekrar geleceğiz ve çalışmaları takip edeceğiz. ” dedi.

Genlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk’ün ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını dile getiren İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, “Ben teşkilatlarımıza yapmış olduğunuz ziyaret den dolayı sizleri teşekkür ederim. Gençlerimizle yapacak olduğunuz toplantının başarılı geçmesini temenni ediyorum  ” şeklinde konuştu.

Muğla İYİ Parti İl Başkanlığında Gerçekleşen toplantı öncesi İYİ Parti Gençlik Kolları’nın çalışmalarından bahseden Öztürk, ”Seçimde 1 ay geçmesinin ardından bizle sahalara indik. Ankara, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak,  Denizli ve şimdide Muğla’dayız. Bugün Muğla’nın tüm ilçeleri gezilecek. Oradaki durumlar ve eksiklikler tespit edilecek. Bu tespitlerle eksiklerin giderilmesi için çeşitli adımlar atılacak. 3 ay sonra tekrar geleceğiz ve eksikliklerin giderildiğini yerinde kontrol edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.