İyi Parti adayından Muğlaspor’a ziyaret

Bu haber 14 Şubat 2019 - 1:26 'de eklendi ve 916 kez görüntülendi.

İyi Parti’den Menteşe Belediye Başkan Adayı Ayçin Evgeç Dalgıç beraberindeki heyetle birlikte Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından konuk edilen Başkan Adayı Dalgıç Muğlaspor’un ilimiz için çok büyük bir değer olduğunu söyledi.

Muhittin Direk

Seçim çalışmalarını sürdüren İyi Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Ayçin Evgeç Dalgıç beraberindeki heyetle birlikte Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Erol Kapiz, Başkan Vekilleri Mehtap Şeniz Çahan ve Ali Özden Gürbüz, Sosyal Komite Başkanı Merve Başak Çağıl, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahman Uçar tarafından konuk edilen İyi Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Ayçin Evgeç Dalgıç, Muğlaspor’un ilimiz için çok değerli olduğunu söyledi.

Göreve hazır olduklarını ve çok sayıda projelerinin olduğunu ifade eden Menteşe Belediye Başkan Adayı Dalgıç, “Muğlaspor çok önemli bir kulübümüz. Hepimiz elimizden geldiğince Muğlaspor’a destek vermeli ve sahip çıkmalıyız. Göreve seçilmemiz halinde başta Muğlaspor olmak üzere tüm spor kulüplerine destek verecek projeleri hayata geçireceğiz. Muğlaspor Kulübü Başkanı Sayın Erol Kapiz ve yönetim kurulunun da göreve seçildikten sonra verdikleri zorlu ve başarılı mücadeleyi yakından takip ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Muğlaspor’umuza gönülden başarılar dileriz” diye konuştu.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz’de bayan vali ve milletvekiline sahip olan Muğla’da bayan belediye başkan adayının olmasının sevindirici olduğunu belirterek Menteşe Belediye Başkan Adayı Ayçin Evgeç Dalgıç ve ekibine başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, başkan adayı Dalgıç’a Muğlaspor atkısı hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.