İttifak adaylarından Hamle’ye ziyaret

Bu haber 15 Mayıs 2015 - 1:06 'de eklendi ve 656 kez görüntülendi.

ittifakkBBP ve Saadet Parti’nin 7 Haziran seçimlerine ortak girme kararının almasının ardından oluşturulan Milli İttifak’ın Muğla Milletvekili adayları Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Mert Can Kaymak

Milli İttifak Muğla 1. sıra milletvekili adayı Ömer Uludağ, 3. sıra milletvekili adayı Gülfem Okur’un Hamle Gazetesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, Saadet Parti Menteşe İlçe Başkanı Hüseyin Tümenci, Fethiye İlçe Başkanı Ramazan Yiğit’te eşlik etti. Ziyarette konuşan Ömer Uludağ; “Önümüzdeki 7 Haziran seçimleri çalışmalarına başladık. Bu ittifak görüyoruz ki insanımızda ve vatandaşımızda büyük bir şevk uyandırmış durumda. Bunu değerlendirmek için, meclise taşımak için elimizden gelen çalışmayı yapmaya başladık. Şöyle vatandaşımızı, insanımızı gezdiğimiz zaman çok büyük sıkıntılar içerisinde olduklarını hepimiz biliyoruz. Zaten ülke büyük bir sıkıntı içerisinde hem ekonomik olarak büyük bir sıkıntı içerisinde, hemde maalesef bölünme, parçalanma, eyalet sistemi, liderlerin kavgaları yani vatandaş parçalanmaktan, kavgadan, gürültüden tamamen sıkıntı duymakta bizde inşallah buna çözüm olacak, merhem olacak, birlik, beraberlik, kardeşlik bu duygularla inşallah sahaya indik inşallah meclise gireceğiz ve buna adımız kadar da eminiz. Şimdi şöyle değerlendirmek gerekiyor bunu biz diyoruz ki arkadaş biz tarihinde, kökünde, Türklüğünde, inancında, adaletsizliklere dik duran, adaletsiz bir olay gördüğünde, haksız bir olay gördüğünde karşısında durup adaletli davranan bir ecdadın bir inancın topluluğuyuz ve adaletsizlik artık diz boyu, her yerde haksızlık, yolsuzluk, hırsızlık, uğursuzluk her türlü olay bu ülkenin bu milletin başına gelmiş durumda. Biz diyoruz ki arkadaş biz dik duruyoruz. Milli İttifakı kurduk birlikteliği kurduk ve bu haksızlıklara, adaletsizliklere, zulümlere dur demek için inşallah geliyoruz. Vatandaş tercihini kendisi yapacak önümüzde 7 Haziran’da sandık başına gidecek elini vicdanına koyacak diyecek ki ya kendine gelip Saadet diyecek ya da yine uyuşturularak bu ülkenin bölünmesine parçalanmasına göz yumacaktır. O yüzden biz kendine gel, Saadete gel diyoruz. Hayırlısıyla inşallah çalışmalarımızın da meyve vereceğini düşünerek iktidara gelerek yine yüzde 50 zamlar, yüzde 100 zamlar, ekonomiyi rahatlatan üretim ve işsizliği azaltan üretimi yeniden getireceğimizi taahhüt ediyoruz. Zaten biz diğerleri gibi boş keseden sallamıyoruz. Yaptıklarımızı, geçmişte yaptıklarımızı nasıl tekrardan yapabileceğimizi vatandaşa göstermiştik yine aynısını yapmaya inşallah geliyoruz diyorum” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Şahsım ve arkadaşlarım adına sizleri burada görmek çok mutlu etti. 21’inci yüzyıl bana göre Türkiye’nin yüzyılı olacak, buda uzlaşmayla gerçekleşecek. Uzlaşma kültüründe birleşme bence temel taşıdır. Siz bu seçimde bunun çok güzel örneğini verdiniz. Birlikte hareket etmek, birlikte davranmak, birlikte seçime girmek bunlar bence örnek davranışlar. Ben çalışmalarınızı izliyorum, heyecanınızı görüyorum, hayırlı bir sonuç alacağınızı ümit ediyorum. Bu duygularla başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.