İtfaiye yetmeyince esnaf yangını tüple söndürdü

Bu haber 05 Mayıs 2013 - 20:33 'de eklendi ve 733 kez görüntülendi.

itfaiyeyetmedi1321346546Milas’ta iş yeri yangını hasara neden oldu. Demir ürünleri satışı yapılan bir iş yerinde kaynaktan sıçrayan kıvılcımlar tiner ve boyaları tutuşturdu.
Haber Merkezi
Milas’ta iş yeri yangını hasara neden oldu. Demir ürünleri satışı yapılan bir iş yerinde kaynaktan sıçrayan kıvılcımlar tiner ve boyaları tutuşturdu. Yangını itfaiye suyla söndüremeyince esnafın yangın tüpleri soruna çözüm oldu.
Edinilen bilgiye göre, Milas Sanayi sitesinde demir ürünleri satan bir işletme kaynak işlemeleri sırasında işçilerin dikkatsizliği sonucu tiner ve boyaların bulunduğu bölüme kıvılcım sıçrayınca yangın meydana geldi.
Meydana gelen yangın kısa sürede alevlerle dükkânı doldurdu. Kısa sürede yayılan yangına ilk müdahale dükkân sahipleri ve çevrede bulunan esnaflar tarafından yapıldı.
Olay yerine gelen Milas Belediyesi İtfaiye Ekipleri yangına suyla müdahalede bulunurken, Yangın itfaiye ve sanayi esnafının yangın söndürme tüpleriyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Esnafın yangın söndürme tüpüyle müdahalesi büyük bir faciayı önledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.