İtfaiye ekipleri onları da unutmuyor « Hamle Gazetesi

İtfaiye ekipleri onları da unutmuyor

Bu haber 07 Haziran 2016 - 1:29 'de eklendi ve 456 kez görüntülendi.

İtfaiye ekipleri onları da unutmuyor  (3)Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, yangın ve kazalar haricinde sadece insanların değil hayvanların da hayatlarını kurtarıyor.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, yangın ve kazalar haricinde sadece insanların değil hayvanların da hayatlarını kurtarıyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, Fethiye ilçesinde bir eczane ve Seydikemer ilçesinde bir eve yılan girdiği ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, yılanları çıkararak doğal yaşam alanına bıraktılar. Ayrıca İtfaiye ekipleri, Bodrum İlçesi Hükümet Konağı otoparkı içinde park halindeki aracın motor bölümüne sıkışan iki yavru kediyi uzun uğraşlar sonucu kurtardı. Bodrum ilçesi Bitez Mahallesinde bir atın köpekten korkarak su kuyusuna düştüğünü gören vatandaşlar İtfaiye ekiplerden yardım istediler. Ekipler, su kuyusundaki atı halat yardımıyla kurtararak sahibine teslim etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Raşit Çöl, “İtfaiye teşkilatı olarak sadece insanların değil doğadaki tüm canlıların hayatını kurtarmak bizim en önemli görevimiz” dedi.  (İHA)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.