İstanbul’daki Muğlalılar iftarda buluştu « Hamle Gazetesi

İstanbul’daki Muğlalılar iftarda buluştu

Bu haber 21 Haziran 2016 - 0:43 'de eklendi ve 634 kez görüntülendi.

İSTANBUL’DAKİ MUĞLALILAR İFTARDA BULUŞTUİstanbul’da yaşayan Muğlalılar, Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği’nin düzenlediği iftarda bir araya geldi.
İstanbul’da yaşayan Muğlalılar, Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği’nin düzenlediği iftarda bir araya geldi.
Sarıyer ilçesinde bulunan tarihi Fuat Paşa Yalısı’nda düzenlenen iftara; eski dernek başkanları Mehmet Eskişar, İzzet Akkoyun, İlker Gören, Metin Çalış, dernek üyeleri, akademisyenler, Vauatu Fahri Konsolos’u Mehmet Atar, Modacı Esin Arıcan ve işadamları katıldı.
İftar öncesi bir konuşma yapan dernek başkanı İstanbul 48. Noteri Ferah Türel “Dernek olarak İstanbul’daki Muğlalı üniversite öğrencilerine burs vermenin yanı sıra senede birkaç kez düzenlediğimiz etkinliklerle İstanbul’daki hemşerilerimizi bir araya getirmeye, tanışma, birlik ve beraberliklerini sağlamaya çalışıyoruz” dedikten sonra yeni dönemde yapacakları faaliyetler konusunda bilgiler verdi.
İftar yemeğinin ardından katılımcılar mikrofonla kendilerini tanıtarak diğer hemşerileriyle tanışma imkanı buldu. İftar yemeği koyu bir sohbet eşliğinde gece yarısına kadar devam etti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.