Işık Tekstil’in yeni şubesi açıldı « Hamle Gazetesi

Işık Tekstil’in yeni şubesi açıldı

Bu haber 25 Nisan 2019 - 1:52 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Yatağan’da işletmeciliğini Tevfik Çağıran ve İbrahim Pektaş’ın yaptığı Işık Tekstil’in ikinci şubesi, düzenlenen törenle açıldı.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan’da işletmeciliğini Tevfik Çağıran ve İbrahim Pektaş’ın yaptığı Işık Tekstil’in ikinci şubesi, düzenlenen törenle açıldı.

İlçe genelinde bol çeşitleriyle ucuz fiyatlarıyla kaliteli mallarıyla beğeni toplaması ilçe halkının alışveriş yapacağı yek mağaza haline geldi.

Halı, yolluk, çeyiz, mobilya ve küçük ev aletleri gibi ürünlerin satışının yapıldığı mağazanın açılış törenine, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı ve vatandaşlar katıldı.Açılış töreninde konuşan Toksöz, “İlçemizde açılışı yapılan her yeni mağaza ilçemize yeni bir katma değer sağlamaktadır. Biz de belediye olarak esnaflarımızın daha iyi şartlarda faaliyetlerini sürdürebilmelerini sağlayacağız. Yeni açılan işletmemizin işletmecilerine ve ilçemize hayırlı olmasını, bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra açılışı yapılan işletmenin ilk müşterisi, Belediye Başkanı Toksöz oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.