Işık Aday Adaylığını açıkladı

Bu haber 22 Ekim 2018 - 0:38 'de eklendi ve 1.162 kez görüntülendi.

Yatağan Belediye Başkanı CHP’li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Işık’ın adaylık açıklamasına yoğun bir katılım olurken, adaylık açıklamasına katılan işçilerin “Varlığınla her zaman işçi ve emekçinin yanında oldun. Başkanım yanındayız” pankartı dikkat çekti.

Hüseyin Kocabıyık>

Yatağan Belediye Başkanı CHP’li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Hasan Haşmet Işık, Eşi Zaide Işık’la birlikte ilk olarak CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na geldi. Burada İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve ilçe örgütünde görevli gençler ve kadınlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Tecrübemizle Göreve Talibiz

Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Hasan Haşmet Işık, şunları söyledi:

Yatağan’da şeffaf, dürüst, açık sözlü yönetimle, çalışkanlık ve kararlılık buluşuyor. Eğitime, bilime saygı duyan dalında uzman kadrolarla, geleceğe dönük yatırımlarımızla büyüyoruz. Yatağan, sağlıktan eğitime, sanayiden tarıma her alanda gelişiyor. 20 yıllık yerel yönetim deneyimimizle, bilgimizle, tecrübemizle, “zor”u hep başardık. Muğla’nın Büyükşehir olma sürecinde de tecrübeli ve uzman ekiplerimizle Yatağan için çalışacağız.

Belediyecilikte ve siyasette temiz bir sayfa açtık, karalamadan, karalatmadan, yetim hakkı yemeden, yedirtmeden, kimseleri kırmadan, kırdırtmadan, ötelemeden, ötekileştirmeden, yerinde, zamanında, anında hizmet için göreve yeniden talibiz. Biz yöremizi tanıyoruz, Biz sizleri tanıyoruz, Biz Belediyeciliği biliyoruz, Yeniden sizlere hizmet için desteğinizi istiyoruz…”

Açıklamasının ardından Hasan Haşmet Işık, gençlerle birlikte “Barış ve demokrasi” için gökyüzüne güvercinler bıraktılar.

Hasan Haşmet Işık’ın adaylık açıklamasında CHP 23. Dönem Milletvekili Fevzi Topuz, muhtarlar, demokratik kitle örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.