İş Sağlığı ve Güvenliği kursları devam ediyor

Bu haber 19 Eylül 2013 - 9:31 'de eklendi ve 853 kez görüntülendi.

issagligi12316513131321Muğla Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası tarafından düzenlenen ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Kursları’ tüm hızıyla devam ediyor.
Haber Merkezi
Muğla Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası tarafından düzenlenen ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Kursları’ tüm hızıyla devam ediyor.
Oda Başkanı Güven Akarken, kurslara ilginin büyük olduğunu belirterek, “Bu yasa bugüne kadar kamuoyunda tam olarak algılanamamıştır. Ama biz sizlerin bu yaptığımız eğitim çalışmaları sonucunda İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda bilgilenmenizi sağlayarak işyerlerinizde bundan sonra oluşabilecek olumsuz durum ve iş kazalarında korunmanız konusunda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sertifikasız işçi çalıştıran işyerleri her çalışanı başına bin 500 TL ve işletme başına da 3 bin 500 TL cezai yaptırımı olduğundan işverenlerin bu yaptırımlarla karşı karşıya kalmamaları konusunda yardımcı olarak katkı sunmayı amaç edinmekteyiz. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımız Berk Karacasulu tarafından verilen bilgileri can kulağıyla dinleyerek akıllarınızda oluşabilecek soruları bizlere ve eğitmen arkadaşlarımıza sorabilirsiniz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.