İş bankası Ortaca Şubesi öğrencilere satranç takımı hediye etti

Bu haber 21 Ocak 2014 - 20:03 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

isbankasiogrenci651615561Ortaca Aydınlar İlkokulu öğrencilerine, Türkiye İş Bankası Ortaca Şubesi tarafından 10 adet satranç takımı, eğitim kitapları ve eğitim panosu hediye edildi.
Haber Merkezi
İş Bankası Ortaca Şubesi Müdürü Yasemin Karakuş, yaptığı açıklamada, okulun bankanın Genel Müdürlüğü’ne talepte bulunduğunu belirtip, kendilerinin bu isteği yerine getirdiğini söyledi. Öğrencilerin yüzlerindeki sevinci görmenin kendileri için yeterli olduğunu kaydeden Banka Müdiresi Karakuş, diğer okullardan talep geldiği takdirde de satranç takımı vermeye hazır olduklarını bildirdi. Okula hediye edilen satranç takımı hakkında bilgi veren İş Bankası Ortaca Şube Müdiresi Yasemin Karakuş, “Satranç takımı yanında satranç öğrenme kitapları ile büyük satranç panosu da hediye ediyoruz. Şimdiye kadar Türkiye genelinde birçok ilköğretim okuluna bu şekilde katkıda bulunduk” dedi.
Okul Müdürü İsmail Yurt İş Bankası’na teşekkür edip; “Okulumuz öğrencileri düzenlenen satranç turnuvalarında iyi dereceler alıyor. Fakat yeterli ekipmanımız olmadığından öğrencilerimiz bazı konularda eksik kalıyordu. Yılbaşında İş Bankası Genel Müdürlüğü’ne bir dilekçe yazdım. İki ay sonra okulumuzu arayarak isteğimize olumlu cevap verdiler. Bugün de Ortaca Şubesi Müdürü Yasemin Karakuş ile Müdür Yardımcısı Ayşe Eren ve memur Mehmet Çankaya okulumuza gelerek satranç takımlarını verdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.