İnşaat çalışmaları devam ediyor

Bu haber 09 Ocak 2014 - 8:29 'de eklendi ve 847 kez görüntülendi.

insaatcalismasi6516315Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Kışla Mevkii’nde yapımı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.
Haber Merkezi
Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Kışla Mevkii’nde yapımı devam eden Yüzme Havuzu, 3 bin 500 kişilik Spor Salonu ve Gençlik Merkezi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Bu 3 tesisin bitmesi ile birlikte Muğla’da sporun yepyeni bir ivme kazanacağını belirten Vali Güvençer, projeleri tek tek inceleyerek, mühendis ve mimarlardan geniş bilgi aldı.
Özellikle spor salonun üzerinde uzun süre duran Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Gençlik Merkezi binasının yapımını yürüten yükleniciden binanın Mart, Nisan gibi bitirilmesi sözünü aldı. Vali Güvençer, “İl Müdürümüzle uzun süredir paylaşıyoruz. Spor kendisine yakışan yerlerde yapılmalı. Bu nedenle son derece modern bu yeni tesislerin yapımı bizleri heyecanlandırıyor. Tahmin ediyorum 2014 sonunda Muğla Gençliğine 3 dev spor tesisi armağan etmiş olacağız. Emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.