İngiliz Komutanlardan tatbikat öncesi ziyaret

Bu haber 08 Kasım 2017 - 0:55 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

Doğu Akdeniz Tatbikatı’na katılmak için Marmaris’e gelen gemi komutanları Marmaris Belediye’sini ziyaret etti.
Haber Merkezi

Doğu Akdeniz Tatbikatı’na katılmak için Marmaris’e gelen gemi komutanları Marmaris Belediye’sini ziyaret etti.
Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner’i makamında ziyaret eden gemi komutanları sıcak karşılanmalarından dolayı Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner’i teşekkürlerini iletti.
Komutasında bulunduğu gemiler adına ziyarette bulunduklarını belirten HMS Ocean Gemisi Komutanı Albay Robert Pedre, “Marmaris çok güzel bir şehir. Tatbikat için 800 personel ile geldik. Eminim onlarda Marmaris’i tercih edecekler. Şuana kadar karşılaştığı bu güzel sıcak ortam onları çok etkiledi. Hepsi de gelecekte Marmaris’in tanıtım elçisi olacaklar. Türk Deniz Kuvvetleri ile birlikte Marmaris’te çok başarılı bir tatbikat geçireceğimize inanıyorum” dedi.
Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner’de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Marmaris’te misafir etmekten memnuniyet duyduklarını ve Marmaris’te 2 bine yakın İngiliz vatandaşının bulunduğunu belirtti.
Ziyarete, İngiliz Deniz Ataşesi Yarbay Bryan Hunt, HMS Ocean Gemisi Komutanı Albay Robert Pedre, SNMG-2 Emir Subayı Yüzbaşı Sam Wicks ve İngiltere Marmaris Fahri Konsolosluğu görevlisi Nazlı Hamitoğlu katıldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.