İMO Muğla Şube’sinden birlik ve dayanışma gecesi

Bu haber 23 Aralık 2015 - 17:41 'de eklendi ve 841 kez görüntülendi.

magazin (4)İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Muğla Şubesi tarafından birlik ve beraberlik gecesi düzenlendi.
Kadir Tamer
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Muğla Şubesi tarafından birlik ve beraberlik gecesi düzenlendi. İnşaat Mühendisleri Odasının 61. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Akyaka Yücelen Otel tesislerinde gerçekleşen gecede, meslekte 40 ve 25 yılını geride bırakan mühendislere plaket ve onur belgeleri verildi.
CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Muğla Şubesi Başkanı Uluhan Korkut, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Muğla İl Temsilcisi Coşkun Çatalkaya ve Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris, Milas, Ortaca Temsilcilikleri ile şube merkezi Menteşe’den çok sayıda davetlinin katıldığı gecede açılış konuşmasını İnşaat Mühendisleri Odası Muğla Şubesi Başkanı Alifer Atasever yaptı.
Meslekte 40. ve 25. yılına ulaşan meslektaşlarını kutlayan İMO Muğla Şube Başkanı Alifer Atasever, “TMMOB ve bağlı odaları hiç eğilip bükülmeden karanlığa karşı aydınlığı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, ırkçılığa karşı kardeşçe bir arada yaşamayı, savaşa karşı barışı, baskı ve zulme karşı özgürlük ve demokrasiyi savunmaya devam edecektir” dedi. Gece konuşmaların ardından mesleklerinde n 40 ve 25 yılını geride bırakan 20 mühendise plaketleri verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.