İlköğretim haftası coşkuyla kutlandı

Bu haber 24 Eylül 2014 - 0:43 'de eklendi ve 646 kez görüntülendi.

Muğla’da 5 yıldır faaliyet gösteren Özel Piri Reis Eğitim kurumları eğitim ve öğretime coşkulu bir şekilde başladı.

Haber Merkezi

Muğla’da 5 yıldır faaliyet gösteren Özel Piri Reis Eğitim kurumları eğitim ve öğretime coşkulu bir şekilde başladı.

Toplam 400 öğrenci ile 2014- 2015 eğitim–öğretim yılının açılışını yapan Piri Reis Eğitim kurumları İlköğretim Haftası etkinlikleri hafta boyunca gerek sınıflar düzeyinde gerekse okul genelinde çeşitli etkinliklerle tüm hızıyla devam ediyor.

İlköğretim haftasının ilk günü açılış konuşmasını yapan Özel Piri Reis Eğitim Kurumları Müdürü Ömer Doğan, “Her yıl eğitim-öğretim yılı başlangıcında olduğu gibi bu senede ilköğretim haftası, okulumuzun eğitim ve öğretime açıldığı ilk hafta da çeşitli oyunlar ve gösterilerle bir şenlik havasında kutlanmaktadır. Bu etkinliklerde emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür ediyorum “ diyerek açılışı yaptı.

Okul Müdür Yardımcısı Ümit Tekin ise, “Özel Piri Reis Eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin her alanda başarılı, sosyal, sportif anlamda beceriler kazanmış bireyler olmalarını hedefliyoruz. Bu sene bunu TEOG sınavlarında da 8.sınıflarda 432 puan ortalamasıyla gösterdik ve yine zirveyi bırakmadık. Bütün bu başarıların temelinde çocuklarımızın okulunu benimsemesi ve sevmesi yatıyor. Biz bu etkinliklerin öğrencilerimize çok katkı sağladığını gördük ve yıl boyuncuda bu etkinliklere devam edeceğiz. Y ve yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.piriddreis

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.