İlk adımı attılar

Bu haber 13 Nisan 2014 - 19:34 'de eklendi ve 1.433 kez görüntülendi.

ilkadimlariattiler6156516165Sadike Çelik ve Mehmet Değirmenci evliliğe ilk adımı sevenleriyle birlikte Altınkalp restoranda attı. Genç çiftin nişan yüzüklerini Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş taktı.

Hasan Telli

Sadike Çelik ve Mehmet Değirmenci evliliğe ilk adımı sevenleriyle birlikte Altınkalp restoranda attı. Genç çiftin nişan yüzüklerini Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş taktı.

48 Gençlik Muğlaspor Taraftar Derneği Lokali Müsteciri Selçuk Çelik’in kızı Sadike ile Nail Değirmeci’nin oğlu Mehmet’i mutlu günlerinde yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Altınkalp Restoranda düzenlenen nişan törenine Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğlaspor Başkanı Eminer İçten, siyaset ve spor camiyasının yanı sıra Çelik ve Değirmenci ailelerinin yakınları katıldı.

Genç çiftin nişan yüzüklerini takan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “İlk kez Belediye Başkanı olarak bir nişan yüzüğü takıyorum. Her iki aileye de uğur getirmesini temenni ediyorum. Geç çiftte de mutluluklar diliyorum” dedi.

Nişan törenin ardından Sadike Çelik’in ağabeyi Muğlaspor’un genç yeteneği Süleyman Çelik saat hediye etti. Süleyman’ın saati takmada zorlanması davetlilerin, “doksana golü takıyor ama saati takamadı” esprileri yapmasına neden oldu. Geceye katılanlar çalan müzik eşliğinde geç saatlere kadar genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.