İlçe müftüleri Yatağan’da buluştu

Bu haber 13 Nisan 2017 - 0:26 'de eklendi ve 455 kez görüntülendi.

Muğla İl Müftüsü Abdurrahman Koçak başkanlığında ilçe müftüleri her ay ilçelerde gerçekleştiği toplantılarına bu kez Yatağan’ı dahil etti.

Hüseyin Kocabıyık

Muğla İl Müftüsü Abdurrahman Koçak  başkanlığında ilçe müftüleri her ay ilçelerde gerçekleştiği toplantılarına bu kez Yatağan’ı dahil etti.

Önceki gün yapılan toplantıdan sonra Abdurrahman Koçak ilçe müftüleri ile birlikte önce Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i ziyaret ettikten sonra Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı da ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular. İl Müftüsü Abdurrahman Koçak, “Her ay bir ilçede toplantı yapmaktayız. Bu ay da bu toplantımızı Yatağan’da gerçekleştirdik. Önce Kaymakamımız Hayrettin Çiçek, daha sonra da belediye başkanımız Hasan Haşmet Işık’a nezaket ziyaretlerinde bulunduk. Her iki yetkiliden görmüş olduğumuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise, “Muğla Müftümüz Abdurrahman Koçak ve ilçe müftülerinin belediyemize ziyareti beni son erce duygulandırdı. Çünkü benim rahmetli dedem de Yatağan’da İlçe Müftülüğü yapmış birisiydi. Elhamdülillah dini konulardaki bilgilerimizde rahmetli dedemizden gelmektedir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.