İlçe Başkanı Kemal Özler Yönetimden Mi Düşürülüyor?

Bu haber 19 Temmuz 2018 - 3:18 'de eklendi ve 1.130 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, Yatağan CHP İlçe Başkanlığı’na Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ın isteksiz bir şekilde göreve atattırdığı Kemal Özler için defalarca hakkında olumsuz yazılar yazmıştım. Neydi bu yazılardan bazıları; Yatağan CHP İlçe Başkanlığı’na bir isim arandı maalesef bulunamadı. Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ve çok sayıda CHP’li Kemal Özler’in CHP İlçe Başkanlığı’nı bir türlü kabullenemediler.

Sevgili okurlarım, her il ve ilçede olduğu gibi Yatağan’da da CHP içinde ikili ve üçlü gruplar görülüyordu. Son zamanlarda CHP İlçe Başkanı Kemal Özler ve yönetimini düşürmek için kulislerin başladığı görüldü. Hem de hızlı bir şekilde. Çünkü Kemal Özler’in göreve başlar başlamaz terör estirmeye başladığı iddia ediliyor. Yani partide ben ne dersem olur gibilerinden vatandaşlara kırıcı olmaya başlayınca CHP İlçe binasına giren çıkan tek tük partililer ne oldu bu bizim parti binasına ne gelen var ne giden, diyor. Önceki yıllarda CHP İlçe Başkanlığı ve yönetimde bulunan bazı CHP’liler parti binasına uğramadıkları CHP’yi daha nasıl büyütme yollarına gideriz düşüncesiyle hareket ettiklerini söylüyorlar.

Sevgili okurlarım, doğruyu söylemek gerekirse Yatağan CHP’sinde 24 Haziran seçimlerinde bir hayli düşüş olduğu görüldü. Çünkü Özler ismindeki CHP İlçe Başkanı’na Yatağan’ın 39 mahallesinde ne tanıyan vardı, ne bilen, ne de gören? Bunu da mevcut CHP İlçe Başkanı olduğu söylenen Kemal Özler’e bağlıyorlardı. Sevgili okurlarım lafın sonuna gelmek istersek Yatağan CHP İlçe Başkanı çok sayıda partililer tarafından beğenilmediği için bugün yarın görevden düşürüleceği dile getiriliyor. Bu konuda da partililer tarafından yoğun bir çalışma olduğunu da izleniyor. İyi de yeni başkan olan Kemal Özler’in bir an önce CHP İlçe Başkanlığı’ndan ayrılması CHP adına güzel olacakta onun için söylüyorum. Her şey para değildir zamanı geldiğinde paranın da değerinin olmadığı yerler vardır. Önemli olan insanlıktır, güler yüzlülüktür, samimi olmaktır. Bu da siz de olmadığına göre yarınları bekleyelim görelim sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.