İLAN MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞIN’DAN

Bu haber 15 Haziran 2015 - 10:43 'de eklendi ve 707 kez görüntülendi.

  1. Büyükşehir Belediye Başkanlığımız hüküm ve tasarrufu altında bulunan Menteşe İlçesi, Karabağlar Mahallesinde bulunan 667 ada 69 parseldeki Bakım Akaryakıt İstasyon Tesisi, 750 ada 71 parseldeki Gözlük Fabrikası ve 952 ada 73 parseldeki Kalorifer Dairesi binalarının enkazından çıkacak ekonomik değer ifade eden malzemeler karşılığı yıkımın muhammen bedelinin belirlendiği (yıkım, işçilik, sigorta, nakliye dahil), 2886 Sayılı Devlet İhale Yasasının 45. maddesi gereğince açık arttırma suretiyle ihalesi yapılacaktır.
  2. İhale, 25/06/2015 Perşembe günü saat 14:00’de Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Encümen huzurunda yapılacaktır.
  3. İhale ile ilgili bilgi ve şartname mesai saatleri dâhilinde, Fen İşleri Daire Başkanlığı İhale Şube Müdürlüğünden ücretsiz olarak alınabilir.
  4. İhaleye katılacak olan iştirakçilerin, istenilen belgeleri 25/06/2015 Perşembe günü saat 12.00’ye kadar Fen İşleri Daire Başkanlığı İhale Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
  5. KATILIMCILARDAN İSTENİLEN BELGELER

a- Geçici Teminat Mektubu veya Makbuzu,(M.B.B Tahsilat servisine açıklamasıyla beraber yatırılacaktır.)

b- Nüfus Cüzdanı Sureti,

c- İkametgâh Belgesi,

d- Muğla Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne borcu olmadığına dair belge,

e- Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak olanlar; Yetki Belgesi, İmza Sirküleri, Ticari Sicil Gazete,

f- Gerçek kişilik adına ihaleye katılacak olanlar; ihale tarihinden önce, en az son 1 yıldan beri Ticaret ve Sanayi Odası veya Meslek Odasına kaydı olduğuna dair belge,

g- Ortak Girişimciler (Gerçek veya Tüzel); yukarıda belirtilen belgelerin yanında Noter onaylı Ortaklık Yetki Belgesi.

  1. 2886 Sayılı Kanunun 6. maddesinde belirtilen kişiler ihaleye katılamaz. Bu hususun sonradan tespit edilmesi halinde sözleşme tek taraflı fesih edilir.
  2. İhale sırasında hazır bulunmayan veya noterden tasdikli vekâletnameyi haiz bir vekil göndermeyen istekliler, ihalenin yapılış tarzına ve sonucuna itiraz edemezler.
MUH.
No. CİNSİ BEDELİ GEÇİCİ TEMİNATI
Menteşe İlçesi, Karabağlar
Mahallesinde bulunan 667
ada 69 parseldeki Bakım
Akaryakıt İstasyon
Tesisi,750 ada 71 parseldeki
Gözlük Fabrikası ve 952 ada
73 parseldeki Kalorifer
1. Dairesi binalarının enkazından çıkacak ekonomik değer ifade eden malzemeler karşılığı yıkımın muhammen bedelinin belirlendiği Yıkım İşrdir.(yıkım,işçilik,sigorta, nakliye dahil) 13.000,00 TL 390,00 TL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.