İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya Geçmiş Olsun « Hamle Gazetesi

İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya Geçmiş Olsun

Bu haber 27 Haziran 2016 - 0:28 'de eklendi ve 1.357 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla’mızın şansından mı bilinmez ilimize gelen üst düzey bürokratlar başarılı çalışmaları ile kendilerini kabullendirdiler. Öyle de olduğu için Muğla’da gün geçtikçe başarıdan başarıya gitmektedir. İşte bu başarılı çalışmalardan birini de İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya gerçekleştirmiştir. Bu güzel çalışmaları karşısında nazar mı değdi bilemem ama sevgili İl Emniyet Müdürümüz Hakan Çetinkaya Beyefendi geçtiğimiz günler içinde fırsatını bulup arkadaşları ile birlikte futbol oynarken sağ ayağını incitmiş. Bir süre hastanede kaldıktan sonra bir aydan bu yana evinde istirahat etmekteymiş. Bunun adı istirahat değil de eziyet çekmek olduğunu söyleyebilirim. Çünkü yaz ayında ayağı baştan sona kadar alçıya alınmış. Tabi bir hayli acılar da çekmiş.

Sevgili okurlarım, Muğla İl Emniyet Müdürü bu acıları nasıl kapatmış, başta Muğla Valisi Amir Çiçek olmak üzere İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan ve Muğla Protokolü Sayın Müdürümüz Hakan Çetinkaya’yı gece gündüz arayıp yalnız bırakmamışlar. Hele polis teşkilatı ise sevgili müdürlerini yalnız bırakmamışlar. Hastanenin doktorları ise ellerinden gelen tüm imkânları kullanıp başarılı bir ameliyat gerçekleştirmişler.

Sevgili okurlarım, daha ne güzelliklerle gelmiş güzellikler? Tam anlamıyla Muğla’nın siyasi yetkilileri, iş adamları, ilçe emniyet müdürleri, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları da Muğla İl Emniyet Müdür Hakan Çetinkaya’ya acil şifalar dilemişler. Elbette bu güzellik İl Emniyet Müdürümüze yapılacak tabi. Çünkü Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya bir polis müdürü gibi değil sanki bir Muğlalı gibi her kesimle iç içeymiş. Karşılığını da böyle bir sevgi seli görmüş Sayın Çetinkaya Beyefendi sevgili okurlarım.

Benimde yakın tanıdığım dostum olan Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya geçte olsa evinde ziyaret ettim. Yapılan hoş sohbet anında yine İl Emniyet Müdürü Sayın Çetinkaya Müdürlüğü’nün işlerinden dolayı gelen telefon görüşmelerini evinde gerçekleştiriyor. Sevgili Müdürüme geçmiş olsun dileklerimi sunduktan sonra evinin karşısındaki büfede oturdum. Orada bulunan 3 vatandaş. Bizim Müdür Bey’ ziyaret ettiğimizi görmüş olacaklar ki Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya o kadar ziyaretçi geldi ki sormayın. Hakikaten sevilen ve sayılan bir isimmiş diye konuştular. Bu da tabi beni son derece mutlu etti.

Sevgili okurlarım, ben de diyorum ki Sayın Müdür Bey Muğla’da sevilen ve sayılan bir bürokrat olmasa bu kadar kendisine ilgi gösterilir mi? Güler yüzlü, sempatik bir halk adamı görünümündeki Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.