İkinci etap TOKİ ihale tarihi belli oluyor

Bu haber 04 Mart 2016 - 0:11 'de eklendi ve 1.102 kez görüntülendi.

Nihat Öztürk (1)AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, TOKİ Başkanı Ergün Turan’ı AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte ziyaret etti.
Haber Merkezi
Görüşme de Muğla’ya yapılması istenilen Küçük Sanayi Sitesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Olumlu geçen görüşme de Muğla’ya yapılması istenilen Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili bir dosyayı heyet TOKİ Başkanımız Ergün Turan’a sundu.
Görüşmeyle ilgili değerlendirmede bulunan Milletvekili Öztürk, AK Parti Muğla Milletvekilleri olarak Muğla’ya yapılması planlanan Küçük Sanayi Sitesi konusunun takipçisi olacaklarına işaret ederek, şunları söyledi, “TOKİ Başkanımız Ergün Turan’la görüşmemizde Muğla’mızın Menteşe İlçesinde yapılacak olan TOKİ konutları da gündeme geldi. TOKİ Başkanımız ikinci etap TOKİ konutlarının ihalesinin yapılacağı tarihin önümüzdeki hafta Çarşamba günü belli olacağı bilgisini bizlerle paylaştı. Yapılacak konutlarla ilgili süreç daha sonra Muğlalı hemşerilerimizle paylaşılacak.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.