İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren butik

Bu haber 22 Ekim 2015 - 0:36 'de eklendi ve 627 kez görüntülendi.

magazin (2)Menteşe Belediyesinin hayata geçirdiği “Elele Butik” Mağazası sayesinde ihtiyaç sahipleri vatandaşların yüzü güldürmeye devam ediyor.

Nazife Taşdelen

Menteşe Belediyesinin hayata geçirdiği “Elele Butik” Mağazası sayesinde ihtiyaç sahipleri vatandaşların yüzü güldürmeye devam ediyor.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Şu ana kadar binden fazla vatandaşımız “Elele Butik” mağazasından ihtiyaçlarını karşıladı” dedi.
Başkan Gümüş yaptığı açıklamada, “Elele Butik” Mağazamız ile hayırseverleri ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı aynı platformda buluşturduk. Hayırseverlerden gelen bağışlar sayesinde Kışla Parkındaki mağazamızda ihtiyaç sahiplerinin giysi, kıyafet, ev ve mutfak eşyası, mobilya, elektronik ve beyaz eşya gibi ihtiyaçları karşılanıyor. Yardımların en doğru adreslere gidip yerini bulmasını sağlayan “Elele Butik” Mağazamız, Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp güçleniyor” dedi.

Mağazaya açıldığı günden bu yana yaklaşık 500 hayırseverin giysi, kıyafet, ayakkabı, perde, çanta, mutfak eşyası bağışında bulunduğunu kaydeden Gümüş şunları söyledi:

“300 hayırseverimizde mobilya bağışında bulundu. Şuana kadar binden fazla vatandaşımız da mağazamızdan faydalandı. Sadece ilçemiz Menteşe’den değil Marmaris, Fethiye, Ortaca, Dalaman, Yatağan gibi çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımızda mağazamızdan faydalanabiliyorlar. Tamamen ücretsiz olan “Elele Butik” Mağazamıza, maddi gücü yerinde olan tüm vatandaşlarımızı bağış yapmaya davet ediyorum. Çünkü hayırsever vatandaşlarımızın bağışları sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor.”
“Elele Butik” Mağazasına giyilebilecek veya kullanılabilecek eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverler, Menteşe Belediyesi’nin 0 (252) 424 00 48 numaralı telefondan “Elele Butik” Mağazasına ulaşabiliyorlar. İletişim kurulan hayırseverlerin evlerinden alınan eşyalar, görevlilerimizce “Elele Butik” Mağazasından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.