İftarlar devam ediyor « Hamle Gazetesi

İftarlar devam ediyor

Bu haber 17 Haziran 2016 - 0:26 'de eklendi ve 947 kez görüntülendi.

iftar (1)Muğla’da uzun yıllar hizmet veren ve müdavimlerini oluşturan Ankaralının Kahvesi’nde her yıl düzenlenen iftar yemeği bu yılda gerçekleşti.

İlkay Yıldız

Muğla’da uzun yıllar hizmet veren ve müdavimlerini oluşturan Ankaralı’nın Kahvesi’nde her yıl düzenlenen iftar yemeği bu yılda gerçekleşti.  Bu yılkı yemeği Mimar Erol Kapiz, Avukat Biray Demircan ve Hamle Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atasever tarafından verilen iftar yemeği Muğla protokolünü bir araya getirdi.  Düzenlenen iftar yemeğine Muğla Valisi Amir Çiçek, Garnizon Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdür Vekili Adnan Karayel,  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş,  Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş, gazeteciler ve kahve müdavimleri katıldı.

Yemek sonrası grup adına konuşan Hamle Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atasever, her yıl Ramazan Ayı’nda Muğla sevdalısı arkadaşlarıyla bir araya geldiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Amacımız Mübarek Ramazan Ayı’da ‘bir ve beraber olunuz ‘ mealini yerine getirmek hem de sohbet etmektir. Her yıl ilimizde görev yapan protokolümüz ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bir takım öneriler getiriyoruz. Böylelikle hem istişare ediyoruz hem de sohbet etmiş oluyoruz. Ben arkadaşlarım adına da katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”

Daha sonra konuşan Muğla Valisi Amir Çiçek ise, “Biz hiçbir zaman kişilerin ekonomik durumuna bakarak, makamına bakarak, nerede yaşadığına bakarak, siyasi düşüncesine bakmadan insan olduğu için değer olduğu için Allah’ın Kulu olduğu için değer vermeye çalışıyoruz. Bunu da Muğla’da görüyorum. Sadece ben değil Muğla’da görev alan tüm Kamu görevlileri en ücra kösedeki vatandaşı sevinceye kadar mücadele ediyor. Sevgi olunca hizmet oluyor. Bu nedenle yemeğimiz güzel oldu. Baştan söylüyorum herkesle her düşünceyle beraber olmanın, ortaklaşa hareket etmenin görevimize ve ilişkilerimize zarar getirmeyeceği için bütün iftara katılıyorum” dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.