İftar çadırına yoğun ilgi « Hamle Gazetesi

İftar çadırına yoğun ilgi

Bu haber 29 Haziran 2016 - 0:09 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

MENTEŞE BELEDİYESİ’NİN İFTAR ÇADIRINA YOĞUN İLGİ MENTEŞE BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN AYINDA ESKİ GARAJ ALANINDA KURULAN İFTAR ÇADIRI HER GÜN YAKLAŞIK 2 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYORMenteşe Belediyesi tarafından ramazan ayında eski garaj alanında kurulan iftar çadırı her gün yaklaşık 2 bin kişiyi ağırlıyor.
Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi tarafından eski garaj alanına kurulan iftar çadırı her gün dolup taşıyor. Günde 4 değişik yemeğin çıktığı iftar çadırı Ramazan ayının ilk gününden bu yana vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.
Hayırsever vatandaşların katkısı ile kaynayan kazanlar Ramazan ayının son gününe kadar devam edecek. Hayırseverlerin iftar menüsü için adeta yarıştığını belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Ramazan ayı, insanların hem ibadetlerini daha yoğun olarak yerine getirdikleri, hem de ihtiyaç sahiplerinin halini daha iyi anlayarak, daha çok yardım eli uzattıkları bir ay olması nedeniyle müstesna bir ay. Bizde Menteşe Belediyesi olarak Ramazan ayında her gün bir hayırseverimizin sağladığı erzakla, geleneksel iftar çadırımızı kurarak, halkımıza iftar yemeği veriyoruz. Ramazan ayı boyunca açık kalacak iftar çadırımızda her gün, 2 bin kişiye Menteşe Belediyesi olarak 4 çeşit iftar yemeği vereceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.