İdris Koç’tan Antalya’da seminer

Bu haber 03 Ocak 2018 - 0:35 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.

Muğlalı eğitimci ve kurumsal iletişim uzmanı İdris Koç, Antalya’da görgü, nezaket ve protokol kuralları semineri verdi.

Haber Merkezi

Muğlalı eğitimci ve kurumsal iletişim uzmanı İdris Koç, Antalya’da görgü, nezaket ve protokol kuralları semineri verdi.

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü, Batı Akdeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ve Batı Akdeniz Orman Mühendisleri Odası tarafından organize edilen ve Antalya Orman Bölge Müdürlüğü konferans salonunda yapılan seminer; “Kurumsal ve Sosyal Davranış Kuralları” ve “Usul Esastan Önce Gelir” isimli kitapları da bulunan eğitimci ve yazar İdris Koç tarafından verildi.

“Usul Esastan Önce Gelir: İş Hayatında Görgü, Nezaket ve Protokol” isimli eğitim seminerine Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, Batı Akdeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Neşat Erkan, Batı Akdeniz Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Özdoğan ile bu kurumların yönetici ve personeli katıldı.

Seminer öncesi bir konuşma yapan Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, arazide ve büroda yoğun bir çalışma içinde olan ormancılar olarak kendileri ve iletişimlerini tartmak adına böyle bir eğitime ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Batı Akdeniz Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Özdoğan ise iş hayatındaki görgü, nezaket ve protokol kurallarının bir devlet adabı olarak görülmesi gerektiğini söyleyerek eğitimin bu anlamda yaralı olacağını düşündüğünü söyledi.

Açılış konuşmalarının ardından Muğlalı eğitimci ve yazar İdris Koç tarafından; görgü, nezaket ve protokol kurallarının önemi ve temel ilkeleri, sosyal ve kurumsal ilişkiler, ast-üst ilişkileri, kurumsal ilişkilerde beden dili ve kurumsal iletişimde kişisel imaj konularında seminere katılanlara bilgi verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.