‘İç Tetkikçi’ sınavı başarıyla sonuçlandı « Hamle Gazetesi

‘İç Tetkikçi’ sınavı başarıyla sonuçlandı

Bu haber 01 Temmuz 2014 - 0:04 'de eklendi ve 494 kez görüntülendi.

içteteikçiMUTSO personeli ISO kapsamında sınava tabi tutuldu. Sınavı başarıyla tamamlayan personel iç tetkikçi olmaya hak kazandı.

Haber Merkezi

Muğla Sanayi ve Ticaret Odası (MUTSO) personeli ISO kapsamında sınava tabi tutuldu. Sınavı başarıyla tamamlayan personel iç tetkikçi olmaya hak kazandı.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında çalışmaları süren ve geçtiğimiz ay Gözetim Denetimini başarıyla atlatan MUTSO’nun 9 personeli iç tetkikçi sınavına tabi tutuldu. MUTSO bünyesinde ilk kez oryantasyon eğitimi alan ve eğitimlerin sonunda sınava tabi tutulan personel, sınavı başarı tamamlayarak Oda bünyesinde iç tetkikçi olarak görev yapmaya hak kazandılar.

MUTSO Kalite Yönetim Sistemi Danışmanı Prof. Dr. Fuat Önder sisteminde ve gözetiminde gerçekleştirilen sınav sonucunda iç tetkikçi olan personel Oda bünyesinde yer alan ve kendi birimi dışında yer alan diğer birimleri denetleyerek, prosedürleri ve uygulamaları kontrol edecek.

 

Ünlü modacı zehirlendi
Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla’nın Bodrum İlçesinde zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
Haber Merkezi

Bodrum’da yaşayan modacı Cemil İpekçi, akşam saatlerinde aniden rahatsızlanınca, yakın koruması tarafından Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak müşahede altına alındı. Bir böceğin ısırması sonucu kolu iltihap kapan İpekçi, erken müdahale sayesinde iltihap kana karışmadan tedaviye alındı. Akrep sokmasından şüphelenen doktorlar, İpekçi’ye önce iğne vurdu, sonra serum takarak iltihabın vücuda yayılmasını engelledi. Yaklaşık 4 saat hastanede doktor gözetimi altında kalan İpekçi, daha sonra hastaneden ayrıldı. İpekçi, hastanenin imkanlarının kısıtlı olduğunu söyledi ancak doktorların ve sağlık personelinin azimli çalışmasından dolayı tebriklerini sundu. Kuyrukta bekleyen hastaları da gören İpekçi, hastane

için yardım kampanyası düzenlemeyi düşündüğünü ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.