Hür Düşünce Platformu aylık toplantısını yaptı

Bu haber 16 Ekim 2014 - 4:07 'de eklendi ve 719 kez görüntülendi.

hurdusunceeMuğla Hür Düşünce Platformu’nun aylık toplantısının konukları Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile Ticaret İl Müdürlüğü oldu.
Haber Merkezi
Muğla Hür Düşünce Platformu aylık olağan toplantısı Bağlarbaşı restoranda yapıldı. Toplantının bu ayki konukları Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ile Ticaret İl Müdürlüğü Müdür ve personeli oldu.
Toplantının açılışında konuşan Hür Düşünce Platformu Dönem Başkanı Birol Kayahan, her ay gerçekleştirdikleri olağan toplantılarda Muğla’daki kamu kurum ve özel sektörde başarılı çalışmalar yapan isimleri ağırladıklarını söyledi. Kayahan, bu ayın konuklarının ise Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ahmet Bayramer ve personeli ile, Ticaret İl Müdürü Mehmet Demirtaş ve personelinin katıldığını açıkladı.
Toplantıda Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile Ticaret İl Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar detaylı solarak Hür Düşünce Platformu üyelerine aktırılırken, toplantı soru cevap şeklinde devam etti. Toplantının sonunda Kurum Müdürlerine katkıları nedeniyle Hür Düşünce Platformu dönem başkanı Birol Kayahan tarafından plaket verildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.