Hülya Çiçek’ten anlamlı ziyaret

Bu haber 25 Aralık 2015 - 21:35 'de eklendi ve 1.121 kez görüntülendi.

HÜLYA ÇİÇEK’TEN YAŞLILARA ZİYARET MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK’İN EŞİ HÜLYA ÇİÇEK SUAT DERELİ HUZUREVİNDE KALAN YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ.Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek Suat Dereli Huzurevi’nde kalan yaşlılarla bir araya geldi.
Haber Merkezi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan Gönül Elçileri Projesi kapsamında Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek, Suat Dereli Huzurevinde kalan yaşlılar ile bir araya geldi. Ziyarette Vali Yardımcısı Salih Gürhan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın Eşi Aysun Çetinkaya, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan’ın eşi Dilek Özfidan İl Müftüsü Abdurrahman Koçak’ın Eşi Saliha Koçak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu’nun eşi Zeliha Akkuzu eşlik etti.
Ziyarette yaşlılarla tek tek ilgilenen Hülya Çiçek, “Dinimize göre yaşlı ve yardıma muhtaç insanlara gereken ilgi ve önemli göstermek temel ahlaki prensiplerdendir. Bu aynı zamanda gelişmiş ve medeni toplum olmanın da en önemli şartıdır. Yaşlı insanlar özellikle gençlerden ilgi, sevgi ve şefkat beklerler. Yaşılar ziyaret edildiklerinde toplum içerisinde yalnız olmadıklarını fark ederek geleceğe ümitle bakarlar” dedi.
Muğlalıların yaşlı ve dezavantajlı bireyleri ziyaret alışkanlığı olduğunu ve bundan mutluluk duyduğunu söyleyen Hülya Çiçek, sürekli hale getirdiğimiz ziyaretlerin bir bölümünü vatandaşa örnek olmak ve ziyaretlerin önemini anımsatmak için bu şekilde yaptığını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren huzurevi sakini Rehan Bilgin “Sağolsunlar gerek Vali Bey oğlum gerek Hülya kızım gerek diğer müdürlerin eşleri bizleri yalnız bırakmıyorlar. Sürekli halimizi hatırımızı soruyor derdimizi dertlenip sevincimizi paylaşıyorlar. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.