Hülya Çiçek huzurevinde iftara katıldı « Hamle Gazetesi

Hülya Çiçek huzurevinde iftara katıldı

Bu haber 27 Haziran 2016 - 23:22 'de eklendi ve 697 kez görüntülendi.

Hülya Çiçek huzurevinde iftara katıldı (2)Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen iftara katılan Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek burada kalan yaşlıların elini öptü, dertlerini dinledi, onlarla sohbet edip iftar açtı.

Haber Merkezi

Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen iftara Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek’te katıldı.

İftar yemeğine Hülya Çiçek’i İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın eşi Aysun Çetinkaya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve Eşi Zeliha Akkuzu ile Huzurevi Sakinleri katıldı.

Hülya Çiçek, iftar programında yaptığı konuşmada, rahmet, mağfiret ve bereketle donatılmış mübarek ramazan ayının millete ve İslam âlemine hayırlar getirmesini dileyerek, “Allah birlik ve beraberlik içinde bizlere, nice oruçlar tutmayı nasip etsin. Siz değerli huzurevi sakinlerimizle, kendimizi ulu bir çınarın gölgesinde hissediyoruz. Bu güzel ramazan akşamında evladınız olarak kalbimizde sevgiyle, sizlerle gönül köprülerimizi güçlendirmeye geldik ” dedi.

İftar sonrası yaşlılarla tek tek ilgilenen Hülya Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlayan Gönül Elçileri Projesi ile toplumda dezavantajlı durumdaki bireylere devlet tarafından sahip çıkıldığını belirterek “Dinimize göre yaşlı ve yardıma muhtaç insanlara gereken ilgi ve önemli göstermek temel ahlaki prensiplerdendir. Bu aynı zamanda gelişmiş ve medeni toplum olmanın da en önemli şartıdır. Yaşlı insanlar özellikle gençlerden ilgi, sevgi ve şefkat beklerler. Yaşılar ziyaret edildiklerinde toplum içerisinde yalnız olmadıklarını fark ederek geleceğe ümitle bakarlar” diyerek vatandaşları gönül elçisi olmaya davet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.