Hotiç Mağazası’nın açılışı yapıldı

Bu haber 04 Mayıs 2014 - 19:42 'de eklendi ve 1.678 kez görüntülendi.

hoticmagaza6516165Genç işadamı Mehmet Fikret Ekmekci, Hotiç kuruluşları bünyesindeki ayakkabı mağazasını eşi Hale Kurt Ekmekci’ye doğum günü hediyesi olarak açılışını gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Ayakkabı ve aksesuar da önde gelen firmalarından olan Hotiç Mağazası, Muğlalıların hizmetine sunuldu. Mağazanın açılışı yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Açılışa, Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yusuf Kayacık, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Burak Erbay, Ak Parti Menteşe ilçe Başkanı Mustafa Çelebi, Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Vali Yardımcısı Kamil Köte, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Gürün Gültekin Akça ve vatandaşlar katıldı.

Mağaza’nın açılışını yeni yapabildiklerini dile getiren Hale Kurt Ekmekci, “Mağazamız 3 Ocak’ta açıldı. Eşim mağazayı bana doğum günü hediyesi olarak hediye etti. Muğla’nın bu markaya ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacı karşıladığımızı düşünüyoruz çünkü Türkiye’nin önde gelen markalarından bir tanesi şuana kadar aldığımız izlenimler çok iyi. İnşallah ta çok iyi gidecek” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Vali Yardımcısı Kamil Köte tarafından, Hotiç Mağazası’nın açılış kurdelesi kesildi. Gerçekleştirilen açılışın ardından katılımcılar mağazayı gezdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.