Hoş geldin Tuğtekin bebek

Bu haber 25 Ekim 2017 - 23:48 'de eklendi ve 742 kez görüntülendi.

Menteşe, Milas ve Bodrum Final Liseleri Müdürü Ali ve Öngül Coşkun çiftinin ikinci çocuklarına Tuğtekin bebek dünyaya geldi.

Muhittin Direk

Menteşe, Milas ve Bodrum Final Liseleri Müdürü Ali ve Özgül Coşkun çiftinin ikinci çocuklarına Tuğtekin bebek dünyaya geldi.

İkinci kez baba olan Ali Coşkun, “19 Ekim günü Yücelen Hastanesi Kadın Doğum Servisinde saat 9:40 da sezeryan ile  3400 gram olarak dünyaya gelen oğlumuza kavuştuk.  Şimdi 4 yaşına gelen Ayşe Aymira ismindeki kızımız ile annelik ve babalık duygusunu yaşamıştık.  Yüce Allahın izniyle tekrar bu güzel duyguyu yaşatan biricik eşim Öngül Adalet’e minnettarım ve onu  çok seviyorum. Çocuğumuzun ismini Tuğtekin koyduk. Tuğtekin; biricik, uğurlu, tuğ takmış hükümdar anlamına gelmektedir. Çocuğumuzun ismini Diriliş Ertuğrul Dizisindeki bir karakterden etkilenerek koyduk. Yüce Allah bize vatanına, milletine, değerlerimize bağlı hayırlı bir evlat yetiştirmeyi nasip etsin.  Tuğtekinimize kavuşma sevincimize ortak olan tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ederiz.  Özellikle eşimin hamileliği süresince ve doğum sürecinde desteğini hiç esirgemeyen doktorumuz Mustafa Kekovalı’ya ve ekibine, Yücelen Hastanesi Kadın Doğum Servisi çalışanlarına çok teşekkür ederiz’’ dedi. Hamle Ailesi olarak Coşkun ailesine sağlıklı bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.