Her şey temiz bir çevre için « Hamle Gazetesi

Her şey temiz bir çevre için

Bu haber 07 Haziran 2016 - 1:30 'de eklendi ve 741 kez görüntülendi.

dünya çevre günü (8)Muğla Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı ‘Temiz Bir Çevre İçin Bende Varım’ sloganıyla Sınırsızlık Meydanı’nda boyama etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte 120 metre uzunluğunda bir metre genişliğinde çevre temalı gerişim dönüşümlü branda öğrenciler ve vatandaşlar tarafından boyandı.

İlkay Yıldız

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı Sınırsızlık Meydanı’nda boyama etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte 120 metre uzunluğunda bir metre genişliğinde çevre temalı gerişim dönüşümlü branda öğrenciler ve vatandaşlar tarafından boyandı.  Neşeli dakikaların yaşandığı etkinlikte Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanlığı Kent Orkestrası müzisyenlerinin katılımı ile oluşturulan ‘Atık Orkestrası’  geri dönüşümlü malzemelerinden oluşumundan çocuklarla şarkılar çalındı.

Etkinlik Hakkında bilgi veren Muğla Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Aylin Giray, “ 5 Haziran Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Menteşe ilçemizde 120 metre uzunluğunda çevre temalı geri dönüşümlü brandayı yediden 77’ye herkes katıldı. ‘Temiz Bir Çevre İçin Bende Varım sloganı ile Muğla’mızı rengârenk hale getirdik” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.