Her ay 3 bin ton çöp topluyorlar « Hamle Gazetesi

Her ay 3 bin ton çöp topluyorlar

Bu haber 10 Haziran 2016 - 0:39 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.

HER AY 3 BİN TOP ÇÖP TOPLUYORLAR MUĞLA’NIN YENİ İLÇESİ MENTEŞE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ HER AY YAKLAŞIK 3 BİN TOP ÇÖP TOPLUYOR.Muğla’nın yeni ilçesi Menteşe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli her ay yaklaşık 3 bin top çöp topluyor.
Haber Merkezi

Muğla’nın yeni ilçesi Menteşe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli her ay yaklaşık 3 bin top çöp topluyor.
Bünyesinde çok sayıda kadın temizlik işçisi çalıştıran Menteşe Belediyesi, yaz sezonunun gelmesiyle kentin temizliğine büyük önem verirken, yaşanabilir bir kent için 7/24 çalışmalarını sürdürüyor.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, temizlik işleri ekiplerinin büyük bir özveri ile görevlerini yaptıklarını belirtti. Başkan Gümüş, “Temiz ve sağlıklı bir kent için yaz kış, gece gündüz demeden Menteşe’nin sokak ve caddelerini temizleyen ekiplerimiz, halkımızdan da takdir topluyor. Yaz aylarının gelmesiyle beraber bizler de daha yaşanabilir bir kent için ekip ve ekipmanlarımızı arttırdık. Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğümüz 17 Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu, Bir tanesi elektrikli olmak üzere 3 mini damperli Araç, 1,2 metreküp ve 6 metreküp olmak üzere 2 süpürge aracı, 2 bin bidon, 500 çöp konteynırı ve 150 personelimiz ile güçlenerek çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimizin yaptığı çalışmalar kapsamında aylık ortalama 3 bin ton çöp toplanıyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.