Hedefleri on ikiden vurdular

Bu haber 06 Mayıs 2014 - 23:54 'de eklendi ve 676 kez görüntülendi.

 

hedfleri12Muğla Merkez Avcılar ve Atıcılar İhtisas Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen ve Düzen mevkiindeki atış poligonunda gerçekleşen Trap, Kurşun ve Skeet Festivali büyük ilgi gördü.

Kadir Tamer

Muğla Merkez Avcılar ve Atıcılar İhtisas Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen ve Düzen mevkiinde ki atış poligonunda gerçekleşen Kurşun, Trap ve Skeet Festivali büyük ilgi gördü.

Adana’da merkezi bulunan İdeal Av Spor Ltd. Şti. ve Konya’da bulunan Huğlu Av Tüfekleri sanayi sponsorluğunda gerçekleşen festivale yüzün üzerinde sporcu katıldı. Bu yıl Mayıs Ayı’nda gerçekleşen festivalin büyük ilgi gördüğünü ve bu ilgiden dolayı mutluluk duyduklarını kaydeden Muğla Merkez Avcılar ve Atıcılar İhtisas Spor Kulübü Derneği Başkanı Muammer Bağlıoğlu, “Festivalimize Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli ve ilimizden olmak üzere yüzün üzerinde sporcu katıldı. Bu yılda festivalimizi başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Festivalimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye devam edeceğiz. Özellikle diğer illerden gelen sporcularımız atış alanımızdaki poligonları çok beğendiler. Buda bizim için ayrı bir mutluluk” dedi.

Kurşun, Trap ve Skeet Festivali’nde dereceye giren sporculara dernek tarafından çeşitli ödüller verildi. İki gün süren yarışmalarda dereceye girenler şu isimlerden oluşuyor:

“Kurşun: Ali Balcı birinci, Bülent Aslan ikinci, Sezer Sarıoğlu üçüncü;

Trap: Tolga Tuncer birinci, Adnan Aksüyek ikinci, İbrahim Koşar üçüncü;

Skeet: Erdal Şenol birinci, Hüseyin Bahçıvan ikinci, Ali Çınardalı üçüncü.”

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.