Hedef 2023’e ulaşmak « Hamle Gazetesi

Hedef 2023’e ulaşmak

Bu haber 29 Kasım 2015 - 19:59 'de eklendi ve 737 kez görüntülendi.

Hedef 2023’e ulaşmak (3)Muğla Kavaklıdere ilçesinde mermer sektörünün önde gelen isimlerinden Çobanlar Mermer A.Ş. ortaklarından Sami Çoban ve diğer ortakları Muğla Mermerini dünyaya tanıtmak için var gücüyle çalışıyorlar.
Hüseyin Kocabıyık
Muğla Kavaklıdere ilçesinde mermer sektörünün önde gelen isimlerinden Çobanlar Mermer A.Ş. ortaklarından Sami Çoban ve diğer ortakları Muğla Mermerini dünyaya tanıtmak için var gücüyle çalışıyorlar. Kavaklıdere Salkım Mahallesi’nde bulunan fabrikada geçtiğimiz günler içinde birçok etkinlikler gerçekleşirken, Çobanlar Mermer A.Ş.’nin yörede yapmış olduğu maddi ve manevi yardımlar her kesimin dikkatini çekiyor.
Çobanlar Firması’nın değişik yerlerde fabrikaları olup tüm çalışan personeli ile dirsek temas içinde olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Çobanlar Mermer A.Ş. COD Ortaklarından Sami Çoban, “Bizim Çobanlar Mermer A.Ş. COD olarak ilk hedefimiz ülkemize katkı sağlamaktır. Yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla binlerce personelimizle birlikte Muğla’ya kazanç sağladığımız gibi bizim de büyümemize neden oluyor. Devletimiz sağ olduğu sürece biz de başarılı çalışmalarımızla devletin yanında olmaya varız” dedi.
Sami Çoban sözlerini, “Vizyonumuz ve misyonumuz ilimiz her alanda 2023 hedeflerine ulaştırmayı seçen demokrasiyi, hukuku, eşitliği ve insana saygıyı, sevgiyi, şeffaflığı, vatandaş odaklı hizmeti esas alan Valimiz Sayın Amir Çiçek’e Muğla’da faaliyette bulunan bir işadamı olarak desteklemeyi görev biliriz” diyerek sonlandırdı.
Muğla’da adı hayırsever ve saygın bir işadamı olarak bilinen Çobanlar Mermer A.Ş. COD Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mehmet Ali Çoban ise, “Yapmış olduğumuz başarılı hizmetlerden dolayı memnunuz. Ülkenin kalkınması içinde bizlerde devletin yanında olmak mecburiyetindeyiz. Her şeyden önce milliyetçiliği ve çalışma azmimizi hiçbir zaman elden bırakmamalıyız. Muğla’da devletimizin başı olan Sayın Valim Amir Çiçek ve yetkililere bağlılığımızı da belirtmek istiyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.