HDP adayından Hamle ’ye ziyaret

Bu haber 29 Mayıs 2015 - 0:39 'de eklendi ve 917 kez görüntülendi.

hdpppHDP 1. sıra Milletvekili Adayı Münevver Hürriyet Karadeniz, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Hafize Ataseven

Halkların Demokrasisi Partisi Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Münevver Hürriyet Karadeniz ve partini il yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Karadeniz şunları söyledi:

“Geç kalmış bir ziyaret oldu fakat değerli basınımıza da uğrayıp merhaba demek için geldik. Ve desteklerinizi bekliyoruz. Muğla’dan 1. sıra kadın aday olarak tüm Muğlalı kadınların oylarını bekliyorum. HDP’ nin barajı geçmesi gerçekten çok önemli. Türkiye’nin geleceği açısından kritik bir noktadayız. Yüzde on barajı gibi anti demokratik bir sistem var ve toplumun ciddi bir kısmı meclis dışında bırakılıyor. Bu seçimde 1 oy bile demokratikleşme açısından çok önemli.”

Hamle Medya Grubu Yönetimi Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Önümüzdeki seçimin, partinize, Muğla’mıza ve halkımıza hayır getirmesini diliyorum. Demokrasi güzel bir şey, millî iradenin oluşmasından sonra sistem kendi içinde çalışmaya başlıyor. Yüzde 10 barajını ben de demokratik bulmuyorum. Barajı geçmek için çaba harcadığınızı biliyorum ve zannederim yakınsınız. Bu açıdan başarılar diliyorum, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.