Hayırseverden Muğla polisine anlamlı destek « Hamle Gazetesi

Hayırseverden Muğla polisine anlamlı destek

Bu haber 12 Aralık 2018 - 0:16 'de eklendi ve 1.087 kez görüntülendi.

Bugüne kadar eğitime verdiği yardımlarla tanınan hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu, bu kez Bodrum İlçesi’ne bağlı Ortakent Mahallesi’nde bulunan kamu arazisine Muğla polisi için lojman yapacak. Hayırsever vatandaşın yaptıracağı lojman ile ilgili olarak hazırlanan protokol için Muğla Valiliğinde protokol tören düzenlendi.

Kadir Tamer

Bugüne kadar eğitime verdiği yardımlarla tanınan hayırsever vatandaş Yunus Büyükkuşoğlu, bu kez Bodrum İlçesi’ne bağlı Ortakent Mahallesi’nde bulunan kamu arazisine Muğla polisi için lojman yapacak. Hayırsever vatandaşın yaptıracağı lojman ile ilgili olarak hazırlanan protokol için Muğla Valiliğinde protokol tören düzenlendi.

Protokol törenine Muğla Valisi Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu ile Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, katıldı.

Törende konuşan Muğla Valisi Esengül Civelek hayırsever vatandaşa teşekkür ederek, “Hayırseverimiz eğitim alanında çok değerli katkılar sağlamıştır. Emniyet teşkilatı mensuplarımızın da ihtiyacını gidermek üzere Bodrum İlçemize 20 tanesi 1+1, 20 tanesi 2+1 olmak üzere toplamda 40 adet lojman yapacaktır. Değerli hayırseverimize şahsım, ilim ve emniyet teşkilatı adına şükranlarımı sunuyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından protokol hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile Ortakent Mahallesi, Kemer Mevkiinde 9 bin metrekarelik arsa üzerine 20 adet 1+1, 20 adet 2+1 olmak üzere toplam 40 adet lojman yapılacak. İnşaat çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayarak kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.