Hayırsever işadamı Yusuf İzzet Gökçe hayatını kaybetti

Bu haber 10 Nisan 2014 - 20:05 'de eklendi ve 928 kez görüntülendi.

hayirsever65165165Fethiye’de her yıl vergi rekortmeni olan, kendisi ve eşi Gülşen Gökçe adına okul yaptıran hayırsever iş adamı Yusuf İzzet Gökçe, 82 yaşında vefat etti.

Haber Merkezi

Fethiye’nin tanınan hayırsever iş adamlarından Yusuf İzzet Gökçe hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp krizi sebebiyle önce Fethiye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ancak hayati tehlikesinin bulunması üzerine tedavisine Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’ne kaldırılan Gökçe, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Fethiye’nin Babataş’ı mahallesine kendi adıyla Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim okulunu yaptıran daha sonra, eşi Gülşen Gökçe adına Kız Teknik ve Meslek Lisesi yaptıran Yusuf İzzet Gökçe için 871 öğrencisi bulunan okulda tören yapıldı.

Öğrenciler tabutu başında nöbet tuttu

82 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Fethiye’nin havır sever iş adamı Yusuf İzzet Gökçe’nin Fethiye Merkez Yeni Camiideki cenaze namazına ailesi yakınları Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, Muğla eski Milletvekili Ali Döğerli, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Siyasi Partilerin Başkan ve üyeleri Eski Belediye Başkanları, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve Fethiye İş ve Ticaret Dünyasının simaları katıldı.

Cenaze namazının ardından Yusuf İzzet Gökçe’nin cenazesi Taşyaka Mezarlığında dualarla toprağa verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
MÜŞTEBA KARAMANOĞLU 10 Nisan 2014 / 22:14

MERHUMA ALLAH ,TAN RAHMET EŞ DOST TANIDIK AKRABALARINA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİM.