Hayırsever Gülsiye Yüksel’e ziyaret

Bu haber 11 Eylül 2014 - 10:27 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Güven ve Levent Ünver hayırsever vatandaş Gülsiye Yüksel’i evinde ziyaret etti.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Güven ve Levent Ünver hayırsever vatandaş Gülsiye Yüksel’i evinde ziyaret etti.

Ziyarette hayırsever 81 yaşındaki Gülsiye Yüksel’e bir adet tekerlekli sandalye ve walker (yürüteç) hediye edildi.

Menteşe Belediye Başkan Yardımcıları, 7 yıl önce mal varlığını Yerkesik Belediye’sine bağışlayan hayırsever Gülsiye Yüksel’i evinde ziyaret ettiler. Ziyarette Sezen Savran tarafından, Gülsiye Yüksel’e bir adet tekerlekli sandalye ve walker (yürüteç) hediye edildi.

Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güven, “Bugün Gülsiye teyzemizi ziyaret ettik. Kendisi 7 yıl önce Yerkesik Belediyesi’ne tüm taşınmazlarını bağışlamış, hayırsever bir insan. Menteşe Belediyesi olarak ziyaret edip hem ihtiyaçlarını karşılamak, hem de kendisine yine hayırsever bir vatandaşımız olan Sezen Savran tarafından tekerlekli sandalye ve walker (yürüteç) hediye ettik. Gülsiye Teyzemiz bize emanet. Bundan böyle Belediyeden personellerimiz sık sık gelip kendisi ile ilgilenecekler, ihtiyaçlarını karşılayacaklar” dedi.

Ziyaretten dolayı duygulanan ve mutluluğu gözlerinden okunan Gülsiye Yüksel tekerlekli sandalye için Belediye Başkanlarına teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.