Hayata yeniden döndü

Bu haber 08 Temmuz 2013 - 23:36 'de eklendi ve 2.077 kez görüntülendi.

hayatadonrdu1321654651Özel Yücelen Hastanesi Beyin ve Sinir Hastalıkları Polikliniğine yakınları tarafından getirilen, Hayrinisa Kılınç (64 ) adlı hasta mucizevi bir dönüşüm yaşadı.
Haber Merkezi
Özel Yücelen Hastanesi Beyin ve Sinir Hastalıkları Polikliniğine yakınları tarafından getirilen, Hayrinisa Kılınç (64 ) adlı hasta mucizevi bir dönüşüm yaşadı. Yapılan tetkikler sonucu “ beyin tümörü ” teşhisi konulduktan sonra vakit kaybetmeksizin MUĞLA Özel Yücelen Hastanesi Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Emre Korkmaz ve ekibinin yönetimi altında ameliyata alınan hasta, ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi aştı.
Gerçekleştirilen ameliyat hakkında bilgi veren MUĞLA Özel Yücelen Hastanesi Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Emre Korkmaz “ Hastamız, kişilik değişikliği, yakınlarını tanıyamama, vücudunun sağ tarafında kuvvetsizlik şikâyetleri üzerine yakınları tarafından polikliniğimize getirildi. İstenilen tetkikler sonrası Hayrinisa Hanım’da beyin tümörü olduğunu tespit ettik. Vakit kaybetmeden hastamızın beyninin içinde yerleşmiş olan tümörü mikro cerrahi yöntemi ile tamamen ( total olarak ) çıkartmayı başardık. Ameliyat sonrasında davranışları düzelen, yakınlarını tanıyan, kuvvetsizliği tamamen düzelen Hayrinisa Hanım’ı hastanemizden taburcu ederek, bir insanı daha hayata döndürmüş olmanın sevincini yaşıyoruz ” dedi.
Hayrinisa Kılınç yaşam ve ölüm arasındaki o ince çizgiyi anlatırken göz yaşlarını tutamayarak “ Beni sağlığıma kavuşturan, adeta oğlum olan doktorum Emre Bey’e ve bu imkanları Muğla’ya, bölgemize sunan Gürsoy ailesine, tüm ameliyathane çalışanlarına, kısacası bu kurum bünyesinde çalışan herkese çok teşekkür ediyorum ” açıklamasıyla sözlerini tamamladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.