Hay­van dostu bü­yük­şe­hir it­fa­iye­si

Bu haber 13 Haziran 2015 - 0:35 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.

hayvandostuitfaie51165651Muğla Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si İtfa­iye Da­ire­si Baş­kan­lı­ğı ekip­le­ri, sa­de­ce in­san­la­rın değil hay­van­la­rın da ha­ya­tı­nı kur­ta­rı­yor.
Haber Mer­ke­zi
Muğla Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si İtfa­iye Da­ire­si Baş­kan­lı­ğı’na va­tan­daş­lar­dan gelen ih­bar­lar üze­ri­ne ekip­ler 3 gün içe­ri­sin­de 4 hay­va­nın ha­ya­tı­nı kur­tar­dı. Ekip­ler, Datça İlçe­sin­de kedi ve yı­la­nı, Mar­ma­ris il­çe­sin­de bay­kuş yav­ru­la­rı­nı ve Bod­rum İlçe­sin­de de ineği mah­sur kal­dık­la­rı yer­ler­den çı­ka­ra­rak ha­yat­la­rı­nı kur­tar­dı.
Muğla Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si İtfa­iye Da­ire­si Baş­ka­nı Raşit Çöl konu ile il­gi­li yap­tı­ğı açık­la­ma­da şun­la­rı söy­le­di; “İtfa­iye teş­ki­la­tı ola­rak sa­de­ce in­san­la­rın değil do­ğa­da­ki tüm can­lı­la­rın ha­ya­tı­nı kur­tar­mak bizim en önem­li gö­re­vi­miz. Ekip­le­ri­miz 3 gün içe­ri­sin­de 4 hay­va­nın ha­ya­tı­nı kur­ta­ra­rak doğal yaşam or­tam­la­rı­na bı­rak­tı­lar.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.