Hastane’nin kanalizasyon hattı tamamlandı

Bu haber 17 Ekim 2015 - 0:08 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.

ORTACA DEVLET HASTANE’SİNİN KANALİZASYON HATTI TAMAMLANDIMuğla’nın Ortaca İlçesinde yapımı devam eden 100 yataklı devlet hastanesinin kanalizasyon hattı MUSKİ ekipleri tarafından tamamlandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Ortaca Gölbaşı Mahalle’sinde yapımı süren Devlet Hastanesinin içme suyu hattından sonra kanalizasyon hattının yapımını da kısa sürede tamamladı. MUSKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı 5. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan kanalizasyon hattı, 3 günlük yoğun bir çalışmanın ardından sona erdi.
Konu hakkında açıklama yapan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen kanalizasyon hattı yapımının tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülgen “MUSKİ olarak en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı hızlı şekilde yürütüyoruz. Bu kapsamda Ortacalı vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan hastanenin hiçbir alt yapı eksiği kalmaması için yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Ekip arkadaşlarımız mesai saati gözetmeden hızlı biçimde çalışmalarını tamamladı. Bu nedenle onlara çok teşekkür ediyorum. Kamunun yararına olan her türlü çalışmada MUSKİ aynı hız ve özveride çalışacaktır bundan vatandaşlarımızın hiç şüphesi olmasın” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.